
OSTATNIE SZLIFOWANIE FORMY PRZED EGZAMINEM!
Egzaminy państwowe już za nami, ale warto wrócić do tych chwil! Tuż przed wielkim finałem słuchacze kierunku Technik Sterylizacji Medycznej odbyli swoje ostatnie, decydujące ćwiczenia.
W Centralnej Sterylizatorni USK w Białymstoku nasi przyszli specjaliści trenowali w całkowicie profesjonalnych, realnych warunkach szpitalnych. Skupienie było ogromne, a procedury opanowane na 100%!
Marzy Ci się stabilna praca w sektorze medycznym?
Nowa rekrutacja na semestr jesienny już wystartowała! Zabezpiecz swoją przyszłość – zapisz się już dziś!




