Plecy

EDUCENTRUM
Policealna Szkoła Medyczna

Powstała z pasji i na bazie życiowych doświadczeń. Marzyliśmy o stworzeniu najlepszego miejsca dla przyszłych specjalistów w kilku wybranych dziedzinach. Chcemy, by nasi słuchacze byli na rynku usług medycznych bezkonkurencyjni. Zaplanowaliśmy, że nasza szkoła będzie inna niż wszystkie. I jest.

UCZ SIĘ BEZ OPŁAT !

Co zapewniamy naszym słuchaczom?

Elastyczne, indywidualne podejście do każdego ze słuchaczy

Wiemy doskonale, co się może przytrafić w życiu, dlatego też każdy ze słuchaczy traktowany jest indywidualnie. Zawsze możesz do nas przyjść, porozmawiać, postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązania, byś mógł spokojnie kontynuować naukę. Materiał możesz zaliczać w uzgodnionym z wykładowcami terminie.
Nieobce są też sytuacje, gdy rodzice przychodzą na zaliczenie z dzieckiem (zapewniamy opiekę).

Dodatkowe kursy w trakcie semestru

Nie poprzestajemy wyłącznie na podstawowym planie nauczania. W trakcie roku szkolnego organizujemy dla naszych słuchaczy wiele kursów i szkoleń. Dzięki temu po ukończeniu szkoły odchodzisz nie tylko z dyplomem ale również z wieloma certyfikatami potwierdzającymi zdobytą na tych kursach wiedzę.

Doskonałe wyposażenie szkoły w sprzęt i materiały naukowe

Mnóstwo pracy i pieniędzy włożyliśmy, by nasi słuchacze mogli korzystać z najlepszego, nowoczesnego sprzętu. Stale uzupełniamy też naszą biblioteczkę. Dzięki temu masz dostęp do najlepszych i aktualnych publikacji medycznych.

Dodatkowe kursy w trakcie semestru

Nie poprzestajemy wyłącznie na podstawowym planie nauczania. W trakcie roku szkolnego organizujemy dla naszych słuchaczy wiele kursów i szkoleń. Dzięki temu po ukończeniu szkoły odchodzisz nie tylko z dyplomem ale również z wieloma certyfikatami potwierdzającymi zdobytą na tych kursach wiedzę.

Rodzinna atmosfera, kameralne grupy

W naszej szkole każdy czuje się pełnoprawnym członkiem wspólnoty. Często przesiadujemy razem przy kawie czy herbacie, czasem ktoś wpadnie z ciastem.
Tworzymy tylko małe grupy. Dzięki temu wszyscy lepiej się znają. Sprzyja to też nauce na zajęciach teoretycznych, a na zajęciach praktycznych można swobodniej i częściej korzystać z pomocy instruktora.

Wykwalifikowani, sympatyczni wykładowcy

Zależało nam, by nasza kadrę stanowiły osoby z pasją, doświadczeniem, wykształceniem. Są wśród nich lekarze, fizjoterapeuci, masażyści, itd. Każdy z nich jest pełen zaangażowania i pozytywnej energii.

Praktyki

Praktyki zapewniamy w hotelach SPA, przychodniach rehabilitacyjnych, Domach Pomocy Społecznej, Hospicjach i w placówkach prywatnych, w których nasi słuchacze chcą je odbywać.

Atrakcyjne kierunki medyczne

Proponujemy Wam naukę na kilku atrakcyjnych kierunkach:

  • technik masażysta
  • opiekun medyczny
  • terapeuta zajęciowy
  • higienistka stomatologiczna
  • asystentka stomatologiczna
  • technik farmaceutyczny
  • technik sterylizacji medycznej

Kształcenie odbywa się w systemie weekendowym i wieczorowym. W przypadku nieobecności na zajęciach, możesz je odrobić w innym wyznaczonym terminie.

Partnerzy

Naszymi partnerami są m.in. Carolina Medical Center – oficjalny partner medyczny PKOl’u, Polskiego Baletu Narodowego i Opery Narodowej; SPA Wojciech w Augustowie, Hospicja i Domy Pomocy Społecznej, STOWARZYSZENIE MY DLA INNYCH, Consuelo Masaż & Kosmetyka, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Łaźniach oraz Regionalna Placówka Opiekuńczo – Terapeutyczna w Ignatkach.

 

1254
SŁUCHACZY
36
NAUCZYCIELI
1211
WYDANYCH CERTYFIKATÓW
45
UKOŃCZONYCH KURSÓW