Plecy

Kursy organizowane w najbliższym czasie

Kurs terapii czaszkowo – krzyżowej (Craniosacral therapy)

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na Kurs terapii czaszkowo –...

Kurs “Rozszerzona Pierwsza Pomoc”

Nasi słuchacze w dniu dzisiejszym mieli okazje wziąć udział...

Szkolenie – Technik Masażysta

Słuchacze kierunku Technik Masażysta w dniu dzisiejszym wzięli udział...

Zapisy na kursy

Serdecznie zapraszamy do zapisów na zbliżające się kursy! 


Kursy medyczne stanowią niezwykle rozbudowaną ofertę rozmaitych szkoleń oraz zajęć z zakresu rehabilitacji, masażu leczniczego i relaksacyjnego, kosmetologii, a także wielu innych dziedzin. Przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które chciałyby zdobyć bądź poszerzyć umiejętności przydatne w wykonywaniu codziennych obowiązków. Kursy są bardzo zróżnicowane, a w czasie ich trwania główny nacisk kładziemy na praktykę. Z tego też względu zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, w których uczestnicy mogą trenować nowo poznane techniki. Niektóre z kursów zostały podzielone na specjalne moduły, zróżnicowane pod względem stopnia zaawansowania. Każdy z nich kończy się wydaniem certyfikatu, a czasem także krótkim sprawdzianem. Czas trwania zależy od trudności i liczby zajęć potrzebnych do przyswojenia nowej wiedzy. Zazwyczaj odbywają się one podczas zjazdów weekendowych, dlatego bez trudu mogą w nich uczestniczyć również osoby pracujące lub uczące się dziennie.

Obecnie do wyboru jest kilkanaście różnych kursów dotykających tematyki medycznej. Należy do nich m.in: terapia manualna, kinesiotaping, masaż kosmetyczny, opieka nad osobami przewlekle chorymi, terapia zajęciowa, arteterapia oraz terapia punktów spustowych. Skorzystać mogą z nich głównie osoby zatrudnione w placówkach medycznych, domach opieki, świetlicach terapeutycznych, salonach odnowy biologicznej oraz gabinetach kosmetycznych. Co ważne część z nich jest całkowicie bezpłatna. Więcej informacji na ten temat można uzyskać telefonicznie bądź bezpośrednio w siedzibie Edu Centrum. Miastem, gdzie znajduje się nasza szkoła jest Białystok.

Kursy medyczne startują w różnych terminach, dlatego o najbliższy zjazd warto dopytać w sekretariacie bądź poszukać informacji na naszej stronie internetowej. Warunkiem rozpoczęcia kursu jest zebranie odpowiedniej liczby chętnych. Zapisów można dokonać za pośrednictwem formularza online. Niekiedy konieczne będzie również złożenie wymaganych dokumentów. Zachęcamy do zapisów w Białymstoku!