EDUCENTRUM
Policealna Szkoła Medyczna w Białymstoku

Powstała z pasji i na bazie życiowych doświadczeń. Marzyliśmy o stworzeniu najlepszego miejsca dla przyszłych specjalistów w kilku wybranych dziedzinach. Chcemy, by nasi słuchacze byli na rynku usług medycznych bezkonkurencyjni. Zaplanowaliśmy, że nasza szkoła będzie inna niż wszystkie. I jest.
Wiemy doskonale, co się może przytrafić w życiu, dlatego też każdy ze słuchaczy traktowany jest indywidualnie. Zawsze możesz do nas przyjść, porozmawiać, postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązania, byś mógł spokojnie kontynuować naukę. Materiał możesz zaliczać w uzgodnionym z wykładowcami terminie.


Policealne Studium Medyczne Educentrum to placówka kształcąca osoby, które pragną związać swoją karierę zawodową z rynkiem usług medycznych. Na tle innych podobnych szkół wyróżnia nas przede wszystkim bogate doświadczenie, pasja do przekazywania wiedzy oraz nowoczesne sale, wyposażone w najlepszy sprzęt. Oferta Educentrum skierowana jest zarówno do ludzi młodych, dopiero wybierających ścieżkę kariery, jak i do dorosłych, którzy zdobyli już wykształcenie, ale planują rozwijać się w innym kierunku.

Nasza szkoła medyczna kształci specjalistów na kierunkach higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna. Są to niezwykle przyszłościowe i pożądane aktualnie zawody. W trakcie nauki uczestnicy zapoznają się z praktyczną stroną organizowania pracy w gabinecie i zyskają szansę odbycia praktyk zawodowych.

Popularnym kierunkiem jest także technik masażysta – nauka trwa 2 lata, a po jej ukończeniu absolwenci bez problemu znajdą pracę w szpitalu, przychodni rehabilitacyjnej, gabinecie fizjoterapeutycznym, sanatorium czy w prywatnym gabinecie masażu. Osoba z dyplomem technika masażysty może świadczyć usługi samodzielnie.

Terapeuta zajęciowy jest z kolei specjalistą wspomagającym osoby z niepełnosprawnościami w procesie leczenia. Dba zarówno o aspekty zdrowotne, jak i komfort psychiczny swoich podopiecznych, a ponadto utrzymuje bliski kontakt z ich rodzinami.

Szybki rozwój technologii i zastosowanie w wielu gabinetach narzędzi o małej inwazyjności, takich jak lasery czy implanty, wymusił na rynku powstanie nowej specjalizacji, jaką jest technik sterylizacji medycznej. Absolwent tego kierunku będzie w stanie wykonywać sterylizację sprzętu przy pomocy dostępnych środków, kontrolować dekontaminację oraz tworzyć dokumentację związaną z przeprowadzanymi czynnościami.

Dyplomowany opiekun medyczny jest niezwykle poszukiwaną osobą, zarówno w naszym kraju, jaki i za granicą. Zajmuje się pomocą osobom chorym oraz niesamodzielnym, w większym lub mniejszym stopniu. Pełni także funkcję asystenta personelu medycznego.

Wszystkie oferowane kursy medyczne przygotowywane są w oparciu o rozporządzenia i wytyczne Ministerstwa Zdrowia oraz MEN. Uczestnikom gwarantujemy bezpłatny dostęp do najlepszych pomocy dydaktycznych oraz fachowej literatury. Po uzyskaniu dyplomu na wybranym kierunku przed absolwentami otwierają się doskonałe perspektywy zarobkowe. Dla uczestników przygotowaliśmy także bogatą ofertę kursów i szkoleń dodatkowych, które można odbyć w trakcie semestrów. Ich ukończenie potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami.

Medyczne studium zawodowe Educenter doskonale zdaje sobie sprawę z realiów współczesnego życia. Z tego względu do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie, w razie potrzeby umożliwiając zaliczanie zajęć w dogodnym terminie. Zatrudnieni przez studium medyczne wykładowcy umieją przekazać wiedzę w łatwej do przyswojenia formie. Dbamy nie tylko o kształcenie na najwyższym poziomie, ale także staramy się wprowadzić twórczą i pełną sympatii atmosferę podczas zajęć.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia placówki zlokalizowanej na terenie miasta Białystok.

Zyskaj pożyteczną wiedzę

Dołącz do nas!

Prześlij do Nas zgłoszenie rekrutacyjne

  Wydarzenia

  Nadchodzące wydarzenia w EDUCentrum

  Aktualności

  Sprawdź co nowego w EDUCentrum

  Educentrum
  30/04/2024

  Godziny pracy sekretariatu

  Educentrum
  29/04/2024

  Higienistka Stomatologiczna

  Educentrum
  25/04/2024

  Technik Masażysta sem. IV

  Educentrum
  18/04/2024

  Dołącz do nas już dziś!

  Opinie naszych słuchaczy

  paulina p

  Paulina

  “Edu Centrum super atmosfera, wspaniali nauczyciele, przygotowanie do egzaminu na 100%, 2 pracownie masażu, wszystko w jednym budynku. Masa kursów.Naprawdę polecam

  kasia

  Kasia

  “ Wspaniali ludzie, mega rodzinna atmosfera, profesjonalna kadra, masa kursów. Szkoła do której aż chce się iść i z którą ciężko się rozstać. Polecam. Polecam i jeszcze raz polecam

  andrew

  Andrew

  “ “DOM” – więź łącząca ludzi uczucie miłości, bezpieczeństwa i spokoju. Takim domem jest ta szkoła ……… Nauczyciele sa starszym rodzeństwem . Mamą pani Dyrektor..A my ….choć jesteśmy uczniami w różnym wieku -jesteśmy….rozbrykana gromadą “łobuzów”..(Okropnych “łobuzów”)”

  ada

  Ada

  “ Najlepsza szkoła pod słońcem, rodzinna atmosfera, wysoki poziom nauczania, nie byle co! masa kursów, ciekawe zajęcia!
  POLECAM, POLECAM POLECAM

  paulina plo

  Paulina

  “ Najlepsza z najlepszych! Szkoła marzeń, wspaniali ludzie, rodzinna atmosfera  już tesknie…”

  ania

  Ania

  “ Najlepsza szkoła do której z przyjemnością się wracało, świetna i profesjonalna kadra nauczycielska, wysoki poziom, super atmosfera, cudowni ludzie  Tutaj nauka masażu to czysta przyjemność  ”